Drive with confidence

kobiety kierowcy
0
pomysłów na minutę
0
Przepracowanych godzin
0
Wypitych kubków kawy

Kiedy w jednym czasie spotka się kilka osób, które chcą zrobić coś dobrego, można nazwać to zbiegiem okoliczności. Gdy każda z tych osób ma podobny pomysł, możemy mówić o koncepcji, a jeżeli te osoby mają również doświadczenie i chęci, nazywamy to ALEDRIVE.

ALEDRIVE to firma, którą tworzą ludzie, każdy inny, ale wszyscy ambitni i wytrwali. Z połączenia różnych umiejętności i doświadczeń zrodziła się wspólna misja. Chcemy stworzyć przestrzeń, gdzie kobiety będą mogły być sobie szefem. W naszej filozofii chcemy, aby kobiety same podejmowały decyzje, kiedy i ile godzin będę pracować. Chcemy, aby przewóz kobiet nabrał matczynej troski, spokoju a dzięki szkoleniom z bezpiecznej jazdy również ponadprzeciętnego komfortu. W ALEDRIVE znajdziemy tylko nowe samochody, które zapewniają równocześnie komfort podróżującym jak i wygodę prowadzącym. Mamy ekologiczną flotę, samochody posiadają napęd hybrydowy, instalację gazową oraz automatyczną skrzynię biegów. Chcemy przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa i zwiększyć zaufanie do usługi zamawiania przejazdów za pomocą aplikacji. 

ALEDRIVE to brand, który powstał wewnątrz start-up’u technologicznego ALEMOTO, który wkrótce wystartuje z aplikacją całkowicie zmieniającą sposób postrzegania motoryzacji przez osoby z nią niezwiązane. 

Za wszystkim stoi grupa kapitałowa Motiva, czyli ekspert w launchingu start-upów, wyznający zasadę „Sukces to ludzie”.  Motiva inwestuje w różnych sektorach na wczesnym etapie pomysłu, skupiając wokół siebie utalentowanych menadżerów. 

 

Sukces to ludzie

Grupa Motiva to Venture Builder, który zapewnia Founderom narzędzia, zasoby i wskazówki, których potrzebują, aby uruchomić i rozwijać startupy mające pozytywny impakt na społeczeństwo i otoczenie. Zespół Motiva wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, aby upewnić się, że ich firmy osiągną pełny potencjał i otrzymają wsparcie, którego potrzebują, aby ich pomysły stały się rzeczywistością.

Inwestujemy w start-upy w różnych sektorach.

 

Drive with confidence - use with pleasure!